Ons team

Sales

Person Name Lex Moret Salesmanager
Lex Moret Salesmanager 0180-482221
sales@hollandridderkerk.nl
Person Name Aziz Benzebir Accountmanager
Aziz Benzebir Accountmanager 0180-482226
sales@hollandridderkerk.nl
Person Name Marit Luijten Accountmanager
Marit Luijten Accountmanager 0180-482225
sales@hollandridderkerk.nl

Bedrijfsbureau

Person Name Henny Korevaar Manager Bedrijfsbureau
Henny Korevaar Manager Bedrijfsbureau 06-26234641
hennyk@hollandridderkerk.nl
Person Name Gert-Jan Kok Assistent Manager Bedrijfsbureau
Gert-Jan Kok Assistent Manager Bedrijfsbureau 0180-482217
sales@hollandridderkerk.nl
Person Name Kees van der Giessen Medewerker Sales
Kees van der Giessen Medewerker Sales 0180-482215
sales@hollandridderkerk.nl
Person Name Zillah Klootwijk Medewerkster Sales
Zillah Klootwijk Medewerkster Sales 0180-482216
sales@hollandridderkerk.nl
Person Name Albert Pupella Medewerker Sales
Albert Pupella Medewerker Sales 0180-482220
sales@hollandridderkerk.nl
Person Name Nel van der Staaij Medewerkster Sales
Nel van der Staaij Medewerkster Sales 0180-482214
sales@hollandridderkerk.nl
Person Name Jolien Hanou Medewerkster Sales
Jolien Hanou Medewerkster Sales 0180-482212
sales@hollandridderkerk.nl
Person Name Jasper de Groot Trafficmanager
Jasper de Groot Trafficmanager 0180-482246
traffic@hollandridderkerk.nl
Person Name Martin Martijn Trafficmanager
Martin Martijn Trafficmanager 0180-482243
traffic@hollandridderkerk.nl
Person Name Melvin van Ballegooijen Trafficmanager
Melvin van Ballegooijen Trafficmanager 0180-482241
traffic@hollandridderkerk.nl

Receptie & klantenservice

Person Name Renata Bouwens-Broer Manager Klantenservice
Renata Bouwens-Broer Manager Klantenservice 0180-482296
receptie@hollandridderkerk.nl
Person Name Alisha Schouten Receptioniste
Alisha Schouten Receptioniste 0180-482222
receptie@hollandridderkerk.nl

Finance & HR

Person Name Wim Scheurwater Manager Finance
Wim Scheurwater Manager Finance 0180-482253
finance@hollandridderkerk.nl
Person Name Danny Kanters Medewerker Finance
Danny Kanters Medewerker Finance 0180-482297
finance@hollandridderkerk.nl

Het Beeldgebouw

Person Name Johan Flach Medewerker Het Beeldgebouw
Johan Flach Medewerker Het Beeldgebouw 0180-482345
info@hetbeeldgebouw.nl
Person Name Paul Opmeer Medewerker Het Beeldgebouw
Paul Opmeer Medewerker Het Beeldgebouw 0180-482345
info@hetbeeldgebouw.nl
Person Name Ronald Schouten Medewerker Het Beeldgebouw
Ronald Schouten Medewerker Het Beeldgebouw 0180-482345
info@hetbeeldgebouw.nl
Person Name Erik van der Hulst Accountmanager
Erik van der Hulst Accountmanager 0180-482345
info@hetbeeldgebouw.nl

SecuredDocuments

Person Name Paul Veldhuizen Directeur
Paul Veldhuizen Directeur 0180-411255
pveldhuizen@secureddocuments.nl

YouRcentral

Person Name David Bernard Marketing & Innovatie
David Bernard Marketing & Innovatie 0180-482334
david@yourcentral.nl
Person Name Jan van Es Grafisch vormgever
Jan van Es Grafisch vormgever 0180-482336
jane@yourcentral.nl

Specialisten

Person Name René Broer Inkoper
René Broer Inkoper 0180-482268
reneb@hollandridderkerk.nl

Management

Person Name Jan van der Hoek Directeur
Jan van der Hoek Directeur 0180-482222
janh@hollandridderkerk.nl
Person Name Arno de Winter Directeur
Arno de Winter Directeur 0180-482249
arnow@hollandridderkerk.nl
Person Name Marten Veenstra Directeur
Marten Veenstra Directeur 0180-482252
martenv@hollandridderkerk.nl
Person Name Ruud Pol Bedrijfsleider
Ruud Pol Bedrijfsleider 0180-482248
ruudp@hollandridderkerk.nl